Jaanuar 2018

RMK ülesanne pole dividendidega eelarveaukude lappimine

Vabaerakonna fraktsioon esitas Riigikogule muudatusettepanekud looduskaitse- ja metsaseadusesse. Ettepanekute kohaselt võetakse Riigimetsa Majandamise Keskuselt (RMK) ära kohustus maksta riigieelarvesse dividende. Samuti hoiatab Vabaerakond selle eest, et eelnõuga tahetakse anda RMK-le finantsilisi kohustusi, mille üle pole veel isegi arutelusid alustatud. 

Seotud inimene: 
Külliki Kübarsepp

Vabaerakonna fraktsioonis alustas nõunikuna tööd Vahur Kollom

Täna on esimene tööpäev Riigikogu Vabaerakonna fraktsiooni nõunikul Vahur Kollomil. Tema peamisteks tööülesanneteks on fraktsioon liikmete juriidiline nõustamine ning nende abistamine eelnõude, arupärimiste ja kirjalike küsimuste koostamisel.

Seotud inimene: 
Vahur Kollom

Vabaerakonna kampaaniajuhiks kinnitati Ivo Rull

Vabaerakonna juhatus kinnitas oma järgmise aasta Riigikogu valimiskampaania juhiks Ivo Rulli. Parteitu Ivo Rull on kommunikatsiooniekspert, koolitaja ja literaat, kes alates möödunud sügisest tegutseb ka Viimsi volikogu liikmena (valimisliit Kogukondade Viimsi).

Vabaerakonna esimehe Artur Talviku sõnul kaasati Ivo Rull eeskätt tema poolt varasemalt edukalt juhitud valimiskampaaniate tõttu. 

Seotud inimene: 
Artur Talvik

Monika Haukanõmm: Eesti võiks edasi minna ilma Reinsaluta

Vabaerakonna aktiivsed naisliikmed tegid täna üleskutse liituda justiitsminister Urmas Reinsalu vastase protestiaktsiooniga sotsiaalmeedias kasutades selleks sõna- ja märgiühendit #ilmareinsaluta.

“Justiitsiminister Urmas Reinsalu on läinud oma sõnavõttudega liiale ning meie soov on, et Eesti liiguks edasi ilma Reinsaluta,” ütles Vabaerakonna saadik ja Vabaerakonna Esinduskogu eestseisuse juht Monika Haukanõmm.

Seotud inimene: 
Monika Haukanõmm