Vabaerakondlased volikogude valimistel valimisliitudes 2017

Eesti Vabaerakonna VI Esinduskogu 14.10.2016 OTSUS: Eesti Vabaerakond määratleb end 2017.aasta kohalike omavalitsuste valimistele keskendudes kui ​kogukondadele määrava otsustusõiguse andmise eestseisja.

1. Eesti Vabaerakond ei sekku kartellierakondade kombel kogukondade ja kohalike omavalitsuste tegemistesse, vaid tegutseb selle nimel, et vähendada ülepolitiseeritud juhtimist kogu riigi tasandil.

2. Eesti Vabaerakonna liikmed osalevad 2017.aasta kohalike omavalitsuste valimistel valimisliitudes.

3. Eesti Vabaerakond ei kasuta valimistel “peibutusparte” (kandideerimist mandaati vastu võtmata) ega talu “kahel toolil istumist“ (üheaegset kuulumist Riigikokku ja kohalikku volikokku).

Vabaerakondlased (liikmed ja toetajaliikmed), kes kandideerivad valimisliitudes kohaliku volikogude valimisel 15.10.2017
*nimekiri täieneb

HARJUMAA

SAUE VALD

Valimisliit MEIE

nr 101 Raivo Kokser
nr 102 Siiri Käpa
nr 106 Jaak Vackermann
nr 107 Aivar Koitla
nr 110 Ants Torim
nr 118 Vahur Herm
nr 120 Ene Koitla
 

JÕELÄHTME VALD

Valimisliit Kogukondlik Jõelähtme

nr 161 Tiia Välk
nr 165 Aivar Haav
 

VIIMSI VALD

Valimisliit Kogukondade Viimsi

nr 141 Ants Erm
nr 143 Jelena Kesa
nr 146 Aare Pernik
nr 148 Rein Leipalu
nr 150 Tarmo Maasel

 

LÄÄNE-HARJU VALD

Valimisliit Uus Vald

nr 186 Aimar Altosaar
nr 188 Rein Rebane

Valimisliit Valimisliitude Ühendus

nr 240 Tarmo Kõuts

Valimisliit Hea Tahe

nr 181 Eldar Toonverk

 

KUUSALU VALD

Valimisliit Üks Kuusalu vald

nr 192 Emil Rutiku
nr 197 Liisa Ojangu
 

IDA-VIRUMAA

JÕHVI VALD

Valimisliit Jõhvi Eest

nr 157 Saskia Sadrak
nr 164 Meelis Mõttus

 

JÕGEVAMAA

JÕGEVA VALD

Valimisliit Vooremaa

nr 188 Luule Väin​
nr 189 Elo Lutsepp
nr 201 Maire Kure
nr 203 Tauno Kure

 

JÄRVAMAA

PAIDE LINN

Valimisliit Suur- Järvamaa

nr 216 Jaak Salmar

 

LÄÄNEMAA

HAAPSALU LINN

Valimisliit Meie Inimesed

nr 149 Koit Latik​
nr 160 Jüri Saar
nr 162 Arles Taal

 

LÄÄNE-VIRUMAA

HALJALA VALD

Valimisliit Plaan A

nr 133 Neeme Kuningas

Valimisliit Vaba Vallakodanik

nr 202 Hannes Naan

 

TAPA VALD

Valimisliit Koostöö

nr 152 Rein Tali
nr 179 Marika Tali

 

PÕLVAMAA

PÕLVA VALD

Tuleviku Põlvamaa valimisliit

nr 155 Kati Kongo
nr 177 Üllar Vana

 

PÄRNUMAA

PÄRNU LINN

Valimisliit Pärnu Ühendab

nr 110 Johannes Kass
nr 120 Rein Prins
nr 122 Enn Rähn

 

RAPLAMAA

RAPLA VALD

Valimisliit Rapla Vallakodanike Liit 2017

nr 204 Alar Mutli

 

KOHILA VALD

Parem Kohila

nr 108 Jaanus Ernits

 

MÄRJAMAA VALD

Valimisliit Vigala

nr 147 Priit Kärsna

 

SAAREMAA

SAAREMAA VALD

Valimisliit Saarlane

nr 338 Enn Meri
nr 355 Jaanika Jõgi
nr 373 Kaie Saar
nr 357 Ants Kangur

 

TARTUMAA

ELVA VALD

Valimisliit Ettevõtlikud

nr 293 Märt Meesak

Valimisliit Elva Vallakodanik

nr 280 Urmas Heinaste

 

PEIPSIÄÄRE VALD

Valimisliit Peipsiääre Ühinenud Kogukonnad

nr 150 Ando Kuura

Valimisliit Uus Vald

nr 309 Madis Avi
 

VALGAMAA

VALGA VALD

Valimisliit Valga.Eluolu.ee

nr 205 Tanel Valk

 

VILJANDIMAA

VILJANDI LINN

Valimisliit Kogukondlik Viljandi

nr 188 Indrek Palu
nr 190 Hanno Kirshfeldt

 

PÕHJA- SAKALA VALD

Valimisliit Kogukonna Hääl

nr 101 Ain Ostra

 

VÕRUMAA

VÕRU LINN

Valimisliit Võru

nr 110 Urmas Ott

 

TALLINN

TALLINNA LINN

Vaba Tallinna Kodanik valimisliit

Haabersti, valimisringkond nr 1

nr 1277 Jaanus Ojangu
nr 1278 Jaak Prozes
nr 1280 Maria Murakas
nr 1282 Jaanus Paasoja
nr 1283 Jaan Saar
nr 1284 Lauri Põllula

Kesklinn, valimisringkond nr 2

nr 1286 Silver Liiv
nr 1288 Eve Viidalepp

Kristiine, valimisringkond nr 3

nr 1298 Jaanika Klopets
nr 1300 Aare Nurm
nr 1301 Magomed Murtuzaliev

Lasnamäe, valimisringkond nr 4

nr 1307 Mart Mutso
nr 1312 Allar Viik

Mustamäe, valimisringkond nr 5

nr 1313 Kadri Jäätma
nr 1314 Sergei Metlev
nr 1315 Taavi Simson
nr 1316 Kevin Kirs
nr 1317 Katrin Mesilane

Nõmme, valimisringkond nr 6

nr 1328 Tõnu Ploompuu
nr 1329 Anne Hansberg
nr 1335 Epp Alatalu

Pirita, valimisringkond nr 7

nr 1344 Andres Lints
nr 1345 Kaja Jakobson
nr 1347 Mati Roosnurm

Põhja-Tallinn, valimisringkond nr 8

nr 1349 Age Minka
nr 1350 Marike Laht
nr 1353 Irina Madsen
nr 1355 Kristiina Kull
nr 1357 Tõnu Teeveer

 

Valimisliit Meie Tallinn
Mustamäe, valimisringkond nr 5

nr 1482 Tarmo Kaldma

 

Valimisliit Metroolinn
Kesklinn, valimisringkond nr 2

nr 271 Maris Meriste

 

Valimisliit Tegus Tallinn
Nõmme, valimisringkond nr 6

nr 1147 Aleksandr Dormidontov
 

TARTU

TARTU LINN

Valimisliit Tartu Heaks

nr 424 Laili Jõgiaas
nr 426 Vahur Kollom
nr 429 Kalle Pilt
nr 430 Piret Tarto
nr 439 Kristo Karu​
nr 441 Urmet Külaots​
nr 442 Arvo Lehemets​
nr 443 Heiki Lill
nr 444 Märt Läänemets​
nr 445 Raik-Hiio Mikelsaar
nr 448 Margus- Tarmo Pihlakas
nr 450 Heino Ritsman
nr 453 Alvar Tipp