Andres Ammas saab Haapsalus oma pingi

Uudised27.08.2018

Andres Ammase lesk Anneli Ammas annab teada, et laupäeval, 1. septembril avatakse Haapsalus piiskopilinnuse peavärava kõrval Andresele mälestuspink.

“Pingi idee viisid teostuseni Andrese kolleegid ja sõbrad endisest Haapsalu gümnaasiumist.

Haapsalu gümnaasiumiga on Andres olnud seotud alates sellest, kui ta kuueaastasena 1968 sinna õppima läks, kuni direktoriaastateni 2007-2011.

50 aasta jooksul on Andresel olnud väga üksikud aastad, mil tal polnud põhjust 1. septembril kooli minna ja seepärast avame Andrese pingi just 1. septembril kell 13, pärast Haapsalu koolide avaaktusi.

Andrese kolleegid, sõbrad, lihtsalt tuttavad, kui teil on soovi ja aega pingi avamisele tulla, olete väga oodatud. Ja kui teil sel ajal on muid tegemisi, siis saab ju alati Haapsalus jalutades piiskopilinnuse peavärava juurde minna ning Andrese pingil korraks aeg maha võtta.

Talveks viiakse Haapsalu valged pingid, milledest paljudel mälestuspingi staatus, varju alla, aga kevadel tuuakse need ilusate ilmade saabudes oma kohale tagasi,” kirjutab Anneli Ammas.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.