Arlet Palmiste kandideerib Vabaerakonna ridades

Uudised19.12.2018

Tuntud meelelahutus- ja teletegija Arlet Palmistekandideerib riigikogu valimistel Vabaerakonna nimekirjas Järva- jaViljandimaal.

Palmiste sõnul soovib kandideerimisega eeskätt Vabaerakonnamaailmavaadet toetada. „Mulle meeldib Vabaerakond ja nende programm,“ rõhutasPalmiste.

Neli aasta tagasi kogus Palmiste valimistel 519 häält.

Aastaid tagasi telesaadete juhtimise ja meelelahutajanatuntuks saanud Palmiste kolis perega Järvamaale Amblasse 2004. aastal. Ta on olnudAmbla kultuurikeskuse juhataja, Paide Kultuurikeskuse müügijuht, Järva-Jaanivalla arendusnõunik. Alates 2005 Arulepiku talu OÜ juhatuse liige, 2005–2013Ambla vallavolikogu liige. Lisaks on ta solist ansamblis BOSS ja aktiivneõhtujuht. Järvamaal on ta saanud ka mitmeid auhindu, teiste seas parimameesnäitleja auhinna Järva teatripäevadel 2008 ja Eesti harrastusteatritefestivalil 2009. Ta on nomineeritud Järva parima kultuuritöötaja auhinnale2008, on olnud Ambla valla aasta tegija 2011 ja Järvamaa 2011 kultuuriedendaja,saanud Järvamaa tulihingelise eestvedaja auhinna 2010 jpm.

Vabaerakonna Järva- ja Viljandimaa piirkonna juht Ain Ostratoonitas, et lõplikult saavad nimekirjad paika alles aasta alguses. Praeguseseisuga on kindel see, et Ostra on Riigikogu valimistel Järva- ja Viljandimaavalimisringkonna esinumber.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.