Aprill 2018

Herkel: avaliku raha eest saadete ostmine on väikese virutamise mentaliteet

Seotud inimene: 
Andres Herkel

Ühes oli Jürgen Ligil vist õigus. Ma hakkasin niiviisi mõtlema, kuulates Mihhail Stalnuhhini sõnavõttu riigikogus Vabaerakonna esitatud eelnõu arutelul, millega me soovime piiri panna avalike vahendite eest saadete ostmisele PBK-lt.

Meesak: kaks kartellierakonda nuputavad uusi võtteid, kuidas teie ajusid pesta

Seotud inimene: 
Märt Meesak

Eesti peavoolu valija on jälle ära lollitatud. Praegune valitsus on ise süüdi oma madalas reitingus. Kiirustades ja läbimõtlemata langetatud otsused on saanud valitsuserakondadele saatuslikuks. Kuigi valitsusi on juhtinud Reformi- või Keskerakond, on valijate toetus hakanud kivina langema just valitsusliidu väiksematel liikmetel. Seekord siis sotsidel ja IRL-il.

Kaul Nurm: EKRE on natsionaalsotsialismi viljelev tupikerakond, meie valijad ei toeta nende suletud, vaese ja nõdra riigi kontseptsiooni

Seotud inimene: 
Kaul Nurm

Möödunud nädalavahetusel kutsus EKRE esimees Mart Helme Estonia kontserdisaalist Vabaerakonna ja IRL-i valijaid koonduma tema erakonna taha.

See oli hetke emotsiooni ajel erakonna reitinguseisu ära kasutades kiiruga tehtud abieluettepanek, et pruut ei jõuaks märgatagi, kui ebasobiv talle on peig.

EKRE üleskutsele tuleb viisakalt ära öelda, kuna Vabaerakonna valijad ei toeta suletud, vaese ja nõdra riigi kontseptsiooni.