FOTOD: Vene propaganda lipulaev PBK saatis Vabaerakonnale kurja nõude: võtke plakatid maha

Uudised29.03.2018

PBK omanikfirma SIA Baltijas Mediju Alianse tegevjuht Anton Blinov saatis Vabaerakonnale kirja, milles nõuab Vabaerakonna plakatite “PBK saab keskerakondlaste promo eest miljoneid tallinlaste raha” ja “PBK on eesti-vaenulik telekanal (KaPo hinnang)” kohest eemaldamist.

Ühtlasi soovib PBK ebaõigete andmete ümberlükkamist, st uute plakatite kuni 2. aprillini paigaldamist samale avaldamise pinnale järgmise sisuga: “Ebaõigete andmete ümberlükkamine: PBKEI OLE saanud keskerakondlaste promo eest miljoneid tallinlaste raha” ja “Ebaõigete andmete ümberlükkamine: PBK EI OLE Eesti-vaenulik telekanal (KaPo hinnang)”.

Ettevõte lubab, et juhul, kui Vabaerakond ei vaheta plakateid esmaspäevaks ringi, pöördutakse ebaõigete andmete ümberlükkamise ja maine kahjustamise hüvitamise nõudega kohtusse.

Vabaerakonna esimees Artur Talvik kinnitas, et erakond vastab PBK-le, kuid ei kiirusta plakatite mahavõtmise ega väljavahetamisega.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.