FOTOD: Vabaerakond säästis sadu tuhandeid eurosid maksumaksja raha

Uudised, Valimisprogramm21.01.2019

Vabaerakonna liikmed varjutasid käepäraste vahenditega tehtud odavate plakatitega kallitele reklaampindadele kleebitud suurte toiduahela-erakondade valimispropaganda.

Vabaerakonna riigikogu fraktsiooni esimehe Andres Herkeli sõnul kordab Vabaerakond oma nelja aasta tagust protestiaktsiooni suurparteide maksumaksja rahaga prassimise vastu. „Meie meelest on täiesti arutu, kuidas toiduahela-erakonnad kleebivad tänavaid mõõdutundetult ülikallite plakatitega täis pidades valijaid primitiivseteks, ainult üldsõnalisi lubadusi uskuvateks isenditeks,” on Herkel nördinud.

Parteid trumpavad üksteist plakatite suuruse ja retušeeritud nägudega üle, aga selline käitumine ei paranda Eesti elu kübetki. “Erakondadele eraldatav raha ei ole mõeldud visuaalse reostuse tekitamiseks. See on meie kõigi raha ja arvestades Eesti elu tegelikke probleeme, siis on meil piinlik kõrvalt vaadata, kuidas valitsuserakonnad ja Vabaerakonna opositsioonikaaslased sõna otseses mõttes kleebivad raha kallitele reklaampindadele lume ja lobjaka kätte vettima,” räägib Herkel.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.