Herkel: valijateni jõudis Vabaerakonna tervemõistuslik sõnum

Uudised25.02.2019

Vabaerakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Andres Herkel ütleb, et Vabaerakonna kampaaniasuhtlus valijatega ja tervemõistuslikel lubadustel põhinev programm kergitab erakonna toetust.

“Teadsime, et meie programmis on vajalikud rehkendused tehtud. Meie ei blufi. Lõpuks kinnitasid seda ka rahandusministeeriumi eksperdid, hinnates meie lubadusi kõige realistlikemateks. Teadsime ka seda, et meil on seni olnud Riigikogus kõige töökam fraktsioon. Nüüd teab neid tõsiasju ka valija ja teeb oma otsuse loodetavasti neist faktidest lähtuvalt,“ sõnab Herkel.

Herkeli hinnangul on Vabaerakonna toetus tõusnud just teadlike ja kaalutlevate valijate seas. “Meil on kahju, et väikeerakondade koostöövõime jäi neil valimistel väheseks, aga arvestades kogemusi ja kogu teekonda, mille oleme läbinud, on Vabaerakonnal selliseks koostööks kindlasti kõige rohkem siduvaid eeldusi,” lisab ta.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.