Vabaerakond Aru Pähe nimi sai ametlikuks nimeks, kui erakond muutis oma nime 26. mail 2024 aastal

Üldkogul valiti uus juhatus ja juhatus valis endal hulgast Vabaerakonna esimehe.
Juhatus valis enda hulgast Vabaerakonna esimeheks üheks aastaks Märt Meesaku.

Erakonna büroo

Liikmehaldur
Ene Kaju
ene.kaju@gmail.com

Meedianõunik
Jürgen Post
jyrgen.post@vabaerakond.ee


 

 

Erakonna esimees

Märt Meesak

mart.meesak@vabaerakond.ee
+372 56 616 199
 

meesak

Erakonna juhatus

Piret Ilves

piret.ilves@vabaerakond.ee

ilves

Urmet Külaots

urmet.kylaots@vabaerakond.ee

Kylaots

Ants Miller

ats@vabaerakond.ee, atsmiller@gmail.com

Ats Miller

Ain Ostra

ain.ostra@vabaerakond.ee 

Ain Ostra

Revisjonikomisjoni liikmed

Viktoria Lukats

viktoria.lukats@vabaerakond.ee

Viktoria Lukats

Fredy Vabrit

fredy.vabrit@vabaerakond.ee

vabrit

Juriidiline aadress:

Vabaerakond Aru Pähe:
Raudtee tn 64, Tallinn
Registrikood: 80589722

Üldmail:

info@vabaerakond.ee