KES JA KUS KANDIDEERIB? Vabaerakond läheb valimistele mitmekülgsete esinumbritega

Uudised, Valimisprogramm16.01.2019

Vabaerakond andis 16. jaanuaril üle 125 nimest koosneva riigikogu valimiste täisnimekirja. Selle andsid vabariigi valimiskomisjonile üle Vabaerakonna esimees Kaul Nurm ja aseesimees Elo Lutsepp.

Vabaerakonna üleriigilise valimisnimekirja esinumber onesimees Kaul Nurm, nimekirja teine kandidaat on riigikogu liige ja aastaidpuuetega inimeste muredega tegelenud Tiina Kangro ning kolmas Vabaerakonnariigikogu fraktsiooni esimees ja parlamendi väliskomisjoni liige Andres Herkel.

Haabersti, Kristiine ja Põhja-Tallinna ringkonnas onVabaerakonna esinumber Andres Herkel, kesklinna, Lasnamäe ja Piritavalmisringkonnas lavastaja Neeme Kuningas. Mustamäe ja Nõmme ringkonnas onVabaerakonna esinumber Ain Lutsepp ja Eesti kõige suurema mandaatide arvugaringkonnas, Harju- ja Raplamaal ajakirjanik Juku-Kalle Raid.

Tartu linnas on Vabaerakonna esinumber Tartu ÜlikooliKliinikumi erakorralise meditsiini osakonna pikaajaline juht Kuido Nõmm, Võru-,Valga- ja Põlvamaal erakonna esimees Kaul Nurm ja Pärnumaalväliskommentaatorist ajaloolane Toomas Alatalu.

Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa ringkonnas on Vabaerakonnanimekirja esinumber Tiina Kangro ja Lääne-Virumaal endine suusataja PavoRaudsepp.

Ida-Virumaal on nimekirja eesotsas Jane Snaith, Järva- jaViljandimaal Vabaerakonna juhatuse liige Ain Ostra ning Jõgeva- ja TartumaalVabaerakonna aseesimees, Eesti Vabaõhumuuseumi maa-arhitektuuri keskusejuhataja Elo Lutsepp.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.