Kontakt

 

 

Arve rekvisiidid

Eesti Vabaerakond
Koidu 23
Tallinn 10136
Reg. kood: 80366548

Võta meiega ühendust

Või kontaktakteeru otse meie inimestega

Meie tublide inimestega saad ka otsekontakti leida. Allolevalt toodud vabaerakondlaste kontaktid.

Kontor

VAHUR KOLLOMErakonna juhatuse liige, Tartu piirkonna aseesimees

vahur.kollom@vabaerakond.ee

+372 5343 4430

Piirkondlikud kontaktid

Haabersti, Kristiine ja Põhja-Tallinn

Marike Laht
marike.laht@vabaerakond.ee
+372 55 582 968

Mustamäe ja Nõmme

Anne Hansberg
anne.hansberg@vabaerakond.ee
+372 53321460

Kesklinn, Pirita ja Lasnamäe

info@vabaerakond.ee

Lääne-Virumaa

Rein Kotšin
rein.kotsin@vabaerakond.ee
56609834

Jõgeva- ja Tartumaa

Ando Kuura
ando.kuura@vabaerakond.ee

Harjumaa

Aivar Haav
aivar.haav@gmail.com
+372 5015 365

Raplamaa

Urmas Kristal
urmas.kristal@vabaerakond.ee
+372 53497987

Saaremaa

info@vabaerakond.ee

Ida-Virumaa

info@vabaerakond.ee

Järva- ja Viljandimaa

Ain Ostra
ain.ostra@vabaerakond.ee
+372 5038 325

Tartu linn

Kuido Nõmm
info@vabaerakond.ee

Kagu-Eesti

Üllar Vana
ullar.vana@vabaerakond.ee
+372 5660 8076

 

Pärnumaa

Heli Künnapas
heli.kunnapas@vabaerakond.ee
+372 5129818

Läänemaa ja Hiiumaa

info@vabaerakond.ee

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.