Kontakt

Tallinna kontor

Koidu 23, Tallinn 10136
info@vabaerakond.ee
+372 56 222 130

Leia meid kaardilt

Tartu kontor

Tiigi 8, Tartu 50410
Kolmapäeviti 9.00 – 14.00
Neljapäeviti 9.00 – 16.00
Muudel aegadel kokkuleppel
kati.kongo@vabaerakond.ee
+372 53 90 6769

Arve rekvisiidid

Eesti Vabaerakond
Koidu 23
Tallinn 10136
Reg. kood: 80366548

Võta meiega ühendust

Või kontaktakteeru otse meie inimestega

Meie tublide inimestega saad ka otsekontakti leida. Allolevalt toodud vabaerakondlaste kontaktid.

Kontor

VAHUR KOLLOMErakonna juhatuse liige, tegevjuht

vahur.kollom@vabaerakond.ee

+372 5343 4430

KATI KONGOLõuna-Eesti arendusjuht, Esinduskogu aseesimees, Kagu-Eesti Põlvamaa esindaja

kati.kongo@vabaerakond.ee

+372 5390 6769

Kaja VajakPõhja-Eesti koordinaator

kaja.vajak@vabaerakond.ee

+372 5841 5556

Piirkondlikud kontaktid

Haabersti, Kristiine ja Põhja-Tallinn

Marike Laht
marike.laht@vabaerakond.ee
+372 55 582 968

Mustamäe ja Nõmme

Anne Hansberg
anne.hansberg@vabaerakond.ee
+372 53321460

Kesklinn, Pirita ja Lasnamäe

Neeme Kuningas
neeme.kuningas@vabaerakond.ee

Lääne-Virumaa

Rein Kotšin
rein.kotsin@vabaerakond.ee
56609834

Jõgeva- ja Tartumaa

Ando Kuura
ando.kuura@vabaerakond.ee

Harjumaa

Aivar Haav
aivar.haav@gmail.com
+372 5015 365

Raplamaa

Urmas Kristal
urmas.kristal@vabaerakond.ee
+372 53497987

Saaremaa

Olev Vaher
olev.vaher@mail.ee
+372 5662 3400

Ida-Virumaa

Saskia Sadrak
sadrak.saskia@gmail.com
+372 5385 3447

Järva- ja Viljandimaa

Ain Ostra
ain.ostra@vabaerakond.ee
+372 5038 325

Tartu linn

Heiki Lill
heiki@lill.ee
+37256659954

Kagu-Eesti

Üllar Vana
ullar.vana@vabaerakond.ee
+372 5660 8076

 

Pärnumaa

Heli Künnapas
heli.kunnapas@vabaerakond.ee
+372 5129818

Läänemaa ja Hiiumaa

Jaanika Klopets
jaanika.klopets@vabaerakond.ee
+372 5093 067

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.