Kübarsepp peaminister Ratasele: Tallinn vajab suurpuhastust

Uudised16.05.2018

Vabaerakonna Haabersti, Kristiine, Põhja-Tallinna linnaosade ühispiirkonna juht Külliki Kübarsepp soovitab Tallinna linnajuhtidel teha  kiiremas korras omaalgatuslikult üks suurpuhastus.

 „Tallinna linnaametid kubisevad korruptantidest. Usun, et tänane kinnipeetav, Sõle spordikeskuse juht, pole viimane. Kui Tallinna linnavõim soovib ka tegelikult korruptsiooni vastu võitlemisega tegeleda, tuleb lisaks koolitustele ja erinevate juhiste koostamisele linnaametites üks korralik suurpuhastus läbi viia,“ tegi Kübarsepp ettepaneku.

„See oleks Keskerakonna poolt julge samm omaalgatuslikult probleemiga tegeleda. Liiati, erakonna esimees Ratas on korduvalt väitnud, et tema juhitav erakond on teistsugune, kui Savisaare juhitud Keskerakond. Tõestage siis seda! Vastasel juhul nendime vaid, et erakonna esimees on sümpaatne persoon, kuid erakonnas toimuv meenutab ikka eelmist sajandit,” ärgitas Kübarsepp.

 

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.