Liitu

Tule meiega, liitu Vabaerakonnaga!

“Vabaerakond ütleb «stopp!», valepidi ehitame seda riiki. Hakkame ikka vundamendist laduma ja alles siis jõuame katuseni. Kõige alus on vaba kodanik, kes ei karda vastutust. Siis perekond. Seejärel oma lähipiirkonna asju otsustav kogukond (küla, asumiselts, linnakvartal jne), pärast seda kohalik omavalitsus, mis ei sõltu keskvõimust ei kohaliku elu korraldamisel ega rahaliselt.

Ja siis alles riigivalitsus, mis hoiab seda punutist ühise Eesti identiteedi abil koos ja lahendab suuri küsimusi, nagu riiklik julgeolek, välispoliitika, tippmeditsiin ja kõrgharidus.

Õpitud abituse ühiskond armastab edetabeleid. Nende kaudu saab näidata, et ühiskonnas on kõik hästi. Aga kui vaatame nn ÜRO õnneindeksit (õnnetaseme uuringud on tehtud SKT türannia tasakaalustamiseks), siis selgub, et Eesti on alles 66. kohal.”

Kui hoolid Eestist ja toetad riigijuhtimise ja ühiskonnaelu muutmist, näed oma rolli parema elukeskkonna kujundamisel, soovid kaasa rääkida meie igapäevaelu määravate otsuste tegemisel, usud kodanike häälejõusse poliitiliste otsuste kujundamisel.

KUI JAH, TULE JA LIITU VABAERAKONNAGA NING AITA EESTIL KASVADA!

AVALDUS PDF SIIT!

AVALDUS DOC SIIT!

Avaldus saada digitaalselt allkirjastatuna aadressile info@vabaerakond.ee

Erakonnas kehtib liikmemaks:
  • 3 eurot kuus töötavale liikmele;
  • 1 euro kuus pensionärile, üliõpilasele.
  • Loomulikult on võimalik saada liikmemaksuvabastust tehes vastavasisulise teate juhatusele (info@vabaerakond.ee).
Liikmemaksu tasumine:

Saaja: Eesti Vabaerakond
LHV IBAN: EE237700771001271905
Selgitus: liikmemaks või annetus, nimi, isikukood

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.