LOE ajalehte TERVE EESTI HEAKS!

Uudised, Valimisprogramm08.02.2019

Ilmus Vabaerakonna häälekandja Terve Eesti heaks! Vabaerakonna Harju- ja Raplamaa esinumber Juku-Kalle Raid kirjutab, miks peaks neil valimistel andma hääle just Vabaerakonnale.

Omastehooldusest ja sotsiaalvaldkonna bürokraatiast kirjutab aastaid puuetega inimeste õiguste eest võidelnud ja nüüdsetel valimistel Vabaerakonna üldnimekirjas teisel positsioonil kandideeriv Tiina Kangro.

Samuti on ajalehes isikulugu Vabaerakonna Tartu esinumbrist, doktor Kuido Nõmmest, Vabaerakonna Nõmme ja Mustamäe kandidaadist Merike Värikust ja Pirita, kesklinna ja Lasnamäe esinumbrist Neeme Kuningast. Samuti on tehtud juttu Järve- ja Viljandimaa esikandidaadi Ain Ostra ja Lääne-Virumaa esinumbri endise tippsuusataja Pavo Raudsepaga.

Ühtlasi saate lugeda intervjuud Vabaerakonna esimehe Kaul Nurme ja Pärnumaa kandidaadi, viie lapse emast kirjaniku ja kirjastaja Heli Künnapasega.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.