Kaul Nurm
Pildi autor: Pilt: Scanpix
Seotud inimene: 

Nurm: küsime mandaati saada parempoolseks kaalukeeleks järgmises valitsuses

Vabaerakond läheb riigikogu valimistele programmiga, mille kampaanialoosungiks on "Terve Eesti heaks!". Valimisprogramm on kavas vastu võtta 17. novembri esinduskogu koosolekul Põlvas.

"Terve Eesti heaks!" räägib Vabaerakonna esimehe Kaul Nurme kinnitusel arengust ja edust, millest saab osa kogu Eesti. "Teiselt poolt räägib see heausksest ja inimest usaldavast riigist," selgitas Nurm. "Hea Eesti ei pea eestimaalasi totudeks, ei kahtlusta ega ürita kõike kontrollida. Heas Eestis on Euroopa parimad tingimused töö ja äri tegemiseks ning riigi suurim eesmärk on mitte segada inimestel raha teenida."

Nurm ütles, et Vabaerakond küsib valimistel mandaati saada parempoolseks kaalukeeles järgmises koalitsioonis. "Eestis oli viimati parempoolne valitsus 2002. aastal," rõhutas Nurm. "Kõik hiljem valitsuses käinud parteid kannavad ühist süüd vaikivas vasakpöördes, milleks pole rahva mandaati küsitud. Vabaerakond seisab järgmises koalitsioonis lihtsa, õhukese ja inimesi usaldava riigi eest, mille poolt eestimaalased on alati hääletanud."