Nurm: Eestist peab saama riik, kus on kõige lihtsam tööd ja äri teha

Uudised29.10.2018

“Tuul, päike ja mets kuuluvad Eesti inimestele Meil on selge plaan, kuidas nende majandamine annaks tööd ja leiba väljaspool linnu elavatele peredele,” rõhutas Vabaerakonna esimees Kaul Nurm. 

Tervikliku programmi kinnitab Eesti Vabaerakonna üldkogu novembri keskel. Nurme sõnul valitseb erakonnas üksmeel, et Eesti peab tagasi pöörduma väärtuste juurde, mis tegid meist kõige edukama iduriigi. “Eestist peab saama riik, kus on kõige lihtsam tööd ja äri teha,” rõhutas Nurm. “Mitte miski ei vii ühist elujärge edasi paremini, kui inimeste nutikus, loovus ja soov teenida. Mitte keegi ei oska inimeste elu korraldada paremini kui inimene ise.”

Kaul Nurm

Nurme kinnitusel koostas Vabaerakond tervikliku programmi, kus keskkonna, energeetika, julgeoleku ja ettevõtluse huvid toetavad üksteist ja aitavad elada tervel Eestil. “Meil on lahendus, kuidas terve ja vaba Eestini jõuda mitte rikkust, vaid võimalusi ümber jagades,” rõhutas Nurm.

“See tähendab põhimõttelist vaheldust praegusele retoorikale, kus nii parem- kui vasakpoolsete siltide taha peitujad räägivad samadest ideedest, mis kõik taanduvad kellegi teise raha ümberjagamisele.”

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.