Riigikogu liige Külliki Kübarsepp valiti Tallinna ühe olulisema ringkonna juhiks

Uudised11.05.2018

Haabersti, Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosade ühispiirkonna juhatus valis juhiks riigikogu liikme Külliki Kübarsepa.

Kübarsepa sõnul on vastvalitud piirkonna juhatuse suurim ülesanne valmistuda edukateks riigikogu valimisteks.

 „Vabaerakond on erakond, mille tulevik Eesti poliitilisel maastikul on tohutult oluline, et ei korduks Jääkeldri, ACTA ja teiste liikumiste aeg, mil poliitiline otsustamine oli sumbunud kitsastesse koridoridesse. Inimene ja tema tegelikud vajadused oli pikalt valitsenud Reformierakonna võim täielikult unustanud. Hirmutamine järgmiste riigikogu valimiste eel 3-4 parteilise parlamendi ees, on vastutustundetu ning kannab seda eesmärki, et meie poliitika tegemine viia tagasi kabinetivaikusesse“, hoiatas Kübarsepp.

Piirkonna aseesimeheks kinnitati Lii Ramjalg. Ramjalg on Vabaerakonna looja ja olnud erakonna büroo juhataja.

„Vabaerakond on alguse saanud kogukonnakeskse ühiskonna loomise ideest. Meie linnaosad on selles osas selgelt eristuvad. Vabaerakond peab endiselt oluliseks Eesti valitsemiskultuuri ülesehituse kujundamist inimesekeskseks, milles asumiaktiivid on meile eeskujuks“, märkis Ramjalg.

Vabaerakonna Haabersti, Kristiine ja Põhja-Tallinna linnaosade ühispiirkond valis uue piirkonna juhatuse koosseisus Jaak Prozes, Marike Laht, Külliki Kübarsepp, Lii Ramjalg ja Jaan Saar.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.