Riigikogu sotsiaalkomisjoni asejuht Helme sõnavõtust: kas nii suhtub EKRE kõikidesse puude

Uudised26.03.2018

Riigikogu sotsiaalkomisjoni aseesimehe, Vabaerakonna riigikogu fraktsiooni liikme Monika Haukanõmme sõnul on Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimehe Mart Helme abikaasa ja Tallinna linnavoliniku Helle-Monika Helme sõnavõtt sotsiaalmeedias Mart Laari tervisliku seisundi kohta liig mis liig.

“Helmele ja EKRE tipp-poliitikutele võib Mart Laar ju mitte meeldida, inimese või poliitikuna, aga asuda mõnitama kedagi tema tervise ja puude tõttu on täiesti lubamatu küünilisus. Kas nii suhtuvad EKRE-kad umbes 140 000 puudega eestimaalasesse? EKRE maskid langevad iga päevaga,” on riigikogu sotsiaalkomisjoni aseesimees Haukanõmm nördinud.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimehe Mart Helme abikaasa Helle-Monika Helme küsis sotsiaalmeedia grupis “EKRE Sõprade Klubi”, kas president Kersti Kaljulaid tahab Mart Laari uuesti Eesti Panga nõukogu esimehe ametikohale seetõttu, et kaitsta nõrgemaid? “Ma saan aru, et president tahab seista puuetega inimeste kaitsel, nõrgemate kaitsel. Aga kas Eesti Panga nõukogu esimehe amet on see kõige õigem koht, kus puuetega inimeste õigusi teostada, see on ikka küsimuste küsimus,” kirjutas Helme.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.