Tartu piirkonna esimeheks valitud Heiki Lill: oleme tselluloositehase rajamise vastu

Uudised15.04.2018

15. aprillil valiti Vabaerakonna Tartu piirkonna üldkoosolekul uus juhatus ning esimees. Juhatusse said Piret Tarto, Laili Jõgiaas, Karl-Aaron Adson, Heiki Lill ja Vahur Kollom. Vabaerakonna Tartu piirkonna esimeheks sai Heiki Lill.

“Riigikogu valimised on vähem kui aasta pärast ja ma kinnitan tartlastele, et Vabaerakond teeb selleks juba ettevalmistusi,” ütles Heiki Lill, kutsudes inimesi erakonnaga liituma ja seda toetama. “Vabaerakond seisab eesti rahvuse, kultuuri ja looduse säilimise eest ja pakub arukaid lahendusi ühiskonnas lahendamist vajavatele probleemidele, oleme valimistel selge alternatiiv kartellierakondadele,“ lisas Lill.

Tartu piirkond on aruka metsa majandamise poolt ega toeta tselluloositehase rajamist Tartu lähistele. Taru piirkonna senine esimees ja nüüdsest aseesimehe rollis jätkav Vahur Kollom lisas, et Tartu linnavolikogule on esitatud ettepanek korraldada puidurafineerimistehase rajamise kohta rahvaküsitlus, selgitamaks välja Tartu linna elanike meelsus. Kollom lisas, et nad kiidavad Tartu linnavolikogu tegevust, kuid on samas mõistlikult ettevaatlikud, sest volikogus esindatud erakonnad pole tehase suhtes ametlikku seisukohta veel kujundanud.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.