Vabaerakond ei lähe laiali.

Uudised13.03.2019

Vabaerakond tänab oma valijaid ja vaatab tulevikku

Vabaerakonna juhatus pidas esimese Riigikogu valimiste järgse koosoleku ja arutas erakonna valimistulemuste ja edasiste sammude üle.

Erakond on tänulik rohkem kui 6500 erakonnale truuks jäänud valijale, neile, kes hääletasid oma südametunnistuse järgi ega teinud väiksemate erakondade vastu toimunud hirmutuskampaania mõjutusel oma valikut teise nimekirja kasuks.

Vabaerakond lubab tähelepanu all hoida Eesti elu-olu ka Riigikogu välise erakonnana, jälgida tähelepanelikult, kuidas teostatakse võimu ja vajadusel sekkuda.

Ka nädal pärast valimisi on Eesti tipp-poliitikas näha, et suurtel erakondadel on peamiseks eesmärgiks võim. Leiame, et võimu tuleb teostada kõikide kodanike hüvanguks, mitte üksnes silmas pidades oma valijate huve. Seda tuleb neile pidevalt meelde tuletada, sõnas erakonna esimees Kaul Nurm.

Erakonna juhatus nentis, et erakond peab valimistulemuste valguses seadma uued sihid. Kaul Nurm võttis arutelu kokku nii: “Täname kõiki oma valijaid ja kinnitame, et jätkame tegevust” ja lisas “Vabaerakond vajab uuenduskuuri. Meil on sisukas programm terve Eesti heaks, mille teoks tegemisel peab töö jätkuma“.

Vabaerakonna Esinduskogu koguneb juba 30. märtsil, et teha valimistest ja selle tulemustest kokkuvõtte ja panna paika tööplaanid tulevikuks, lisas Nurm.

Lisainfo

Kaul Nurm

Vabaerakonna esimees

Kaul.nurm@gmail.com

56647800

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.