Vabaerakond kinnitab valimisnimekirja, mis kõnetab päriselt eesti inimesi

Uudised, Valimisprogramm11.01.2019

13. jaanuaril Padisel kogunev Vabaerakonna esinduskogu kinnitab 125 kandidaadist koosneva valimisnimekirja ja võtab vastu ambitsioonika valimisplatvormi pealkirjaga „Terve Eesti heaks“.

„Vabaerakond läheb valimistele täisnimekirjaga, mis koosneb tegusatest Eesti inimestest – ettevõtjatest, kultuuritegelastest, haridus- ja teadusvaldkonna töötajatest, kodanikuühenduste eestvedajatest ja kogenud poliitikutest. Usume, et Eestile tuleb teha totaalne restart ja selleks on vaja uusi inimesi, kes pole parteilased peast, vaid eesti patrioodid südamelt,“ ütles Vabaerakonna esimees Kaul Nurm.

Nurme sõnul on Vabaerakonna valimisplatvorm heas mõttes radikaalne. „Oleme radikaalselt mõistlikud ja tasakaalukad, pooldades muutusi seal, kus elu seda nõuab. Kaitseme Eesti riikluse põhialuseid – euroopalikku rahvusriiki, meie keelt ja kultuuri, meie inimeste õigust ja võimalust elada täisväärtuslikult kõikjal Eestis. Teised erakonnad puistavad valijad üle rahalubadustega või lõhestavad ühiskonda kunstlikult loodud teemadega. Meie eelistame rääkida probleemidest, mis päriselt eesti inimesi kõnetavad,“ rääkis Nurm.

„Esitleme pühapäeval Vabaerakonna valimisplatvormi, mis näeb ette tõsiseid muutusi maksudes, sotsiaalhoolekandes, sisejulgeolekus, metsanduses, riigivalitsemises ja pensionisüsteemis,“ lisas ta.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.