Vabaerakonna esimehest Andres Herkelist sai viimaks ka Vabaerakonna riigikogu fraktsiooni

Uudised14.06.2018

Vabaerakonna riigikogu fraktsiooni juhib 14. juunist erakonna esimees Andres Herkel. Muudatus on seotud Herkeli saamisega erakonna esimeheks ja Vabaerakonna fraktsiooni senise juhi Artur Talviku tööle asumisega riigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni juhina.

“Eks see on paljudele ootuspärane, et erakonna juht on ka riigikogu saadikurühma juht. See pole ilmtingimata reegel, kuid nii on see enamasti ka teistes erakondades. Fraktsiooni liikmete ootus oli, et ka Vabaerakonnas oleks see nii,“ toob välja fraktsiooni esimeheks saanud Herkel.

Herkel ütles, et on väga rahul Krista Aru senise tööga fraktsiooni aseesimehena ja tema jätkamine on väga suur tugi. “Ühtaegu on Krista riigikogu lõppeva hooaja aktiivseim liige,” märkis Herkel.

Andres Herkel valiti erakonna esimeheks 12. mail toimunud Vabaerakonna üldkoosolekul. Riigikogu korruptsioonivastane erikomisjon valis Talviku esimeheks 13. juuni istungil. Seni juhtis komisjoni Andres Herkel.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.