Vabaerakonna Järva-Viljandimaa piirkond sai uue juhatuse

Uudised22.05.2018

Erakonna Järva- ja Viljandimaa piirkond valis juhatuse, kuhu kuuluvad Ain Ostra, Ene Kool, Heiki Rips, Hanno Kirschfeldt ja Reelika Joakit. Esimeheks valiti taas Ain Ostra.

Järva- ja Viljandimaa piirkonna esimeheks valitud Ostra tõi välja, et tema järjekordne ametiaeg piirkonna juhina on talle väga suureks eeliseks. „Ma tunnen Järva- ja Viljandimaad ja siinseid inimesi hästi ning töö jätkub samas vaimus,“ tõi Ostra välja ning lisas, et uue suunana soovib ta suuremat rõhku pöörata tööle Järvamaal, kuna liikmete aktiivsus seal on väike.

„Lähtume nn vaba platvormi põhimõttest, et kõik need inimesed, kes tahaksid meie tegemistes kaasa lüüa, ei pea astuma ilmtingimata erakonna liikmeks,“ ütles Ostra.

„Vabaerakond on saavutanud kogukondade eest seisja kuvandi ning mul oli väga hea meel, et näiteks Laupa Põhikooli hoolekogu pöördus oma murega meie poole ning meil oli võimalus sealsele kogukonnale tuge pakkuda,“ lisas Ostra.

26. aprillil arutati Türi vallavolikogus eelnõu, mis nägi ette Laupa ja Käru põhikooli algkoolideks muutmist ja Türile uue põhikoolihoone ehitamist. Laupa põhikooli hoolekogu hinnangul tehti need otsused sealse kogukonnaga eelnevalt arutamata. „Me julgustasime kooli hoolekogu oma soovide eest seisma ning fraktsiooni esimees Artur Talvik toetas koole oma esinemisega hoolekogu korraldatud meeleavaldusel,“ tõi Ostra välja.

„2019 valimistele vastu minnes seame oma tegevuse kõrgeimaks väärtuseks inimeste vabaduse,“ lõpetas Ostra.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.