Vabaerakonna juhatus valis aseesimeheks Elo Lutsepa

Uudised16.11.2018

Vabaerakonna juhatus valis ülekaalukalt erakonna aseesimeheks Elo Lutsepa. Lutsepp sai 30. septembril toimunud erakorralisel üldkogul toimunud juhatuse liikmete valimistel kõigist kandideerinutest kõige rohkem hääli, ta pälvis 91 erakondlase toetuse.

Vabaerakonna esimehe Kaul Nurme ettepaneku poolt valida erakonna aseesimeheks Elo Lutsepp hääletas viis juhatuse liiget, kaks oli vastu ja kaks erapooletut.

„Vabaerakond tuli neli aastat tagasi poliitikasse väikese erakonnana ja pole kunagi püüdnudki massiorganisatsiooniks saada. Tänu sellele on kõikidel erakondlastel olnud, kes vähegi on soovinud, võimalus rääkida kaasa nii programmiloomes, kui muudes erakonda puudutavates küsimustes. Vabaerakonnal on õige pea valimisnimekirjad koos. Nagu meie uued ja sama suured konkurendid, läheb ka Vabaerakond kevadistele riigikogu valimistele täisnimekirjaga,“ lubab Lutsepp.

Terve Eesti heaks!

Lutsepp tegeleb erakonnas piirkondadega „Kandideerin oma kodukandis ehk Jõgeva- ja Tartumaal. Minu jaoks on kõige olulisemad teemad elu võimalikkus ja säilimine väljaspool Tallinna, kultuuri ja hariduse küsimused, ettevõtluse arendamine ja säilimine maapiirkondades,“ loetleb Lutsepp.

Elo Lutsepp töötab Eesti Vabaõhumuuseumi maa-arhitektuurikeskuse juhatajana.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.