Vabaerakonna riigikogu fraktsiooni aseesimees: Talviku ja Herkeli vastasseis ei ole isikut

Uudised11.05.2018

Vabaerakonna riigikogu fraktsiooni aseesimees Krista Aru ütles Kuku raadio hommikuprogrammis, et Vabaerakonna senine esimees Artur Talvik ja Andres Herkel ei ole tülis, kahe mehe vahel ei ole isikute- ega väärtustepõhist vastasseisu.

Aru sõnul soovib Andres Herkel väga pika poliiitilise kogemusega inimesena hoida ja arendada klassikalist struktureeritud erakonda, Artur Talvik eelistaks ehitada aga poliitilist liikumist, mis ei oleks jäigalt kinni parteipoliitilistes tõmblustes ega täiuseni välja arendatud poliittehnoloogias.

Seetõttu on Aru sõnul väga huvitav, mis juhtub 12. mail toimuval Vabaerakonna üldkogus, kus valitakse riigikogu valimiste aastaks erakonnale uus esimees ja juhatus. Valimiste järel saab ka aimu, millist suunda erakond eelistab. Mingeid kokkuleppeid ei ole ühegi kandidaadi toetamiseks sõlmitud. Seetõttu on ka tulemus ettearvamatu.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.