Vabaerakonna tegevjuht partei reitingust: Kaja Kallas ja Yana Toom näitlevad sama tragöödi

Uudised19.04.2018

Vabaerakonna tegevjuht Märt Meesak ütleb erakonna kolmeprotsendilist reitingut kommenteerides, et Vabaerakond valmistub riigikogu valimisteks jõuliselt. Meesak rõhutab, et Vabaerakond eelistab keeldude ja käskude ühiskonna asemel lihtsat riiki ja meilt kõigilt kokku kogutud maksuraha efektiivsemat kasutamist. “Eesti inimesed peavad saama ise rohkem otsustada. Vabaerakonna jaoks on oluline, et riik oleks abistaja, nõustaja ja looks võimalusi ning eeldusi: ulataksime kala asemel õnge,” sõnab Meesak.

“Vabaerakond juhib igal juhul kevadistel riigikogu valimistel inimeste tähelepanu sellele, et jälle ei mindaks harjumuspärase vastandumisega kaasa. Reformierakond ja Keskerakond püüavad kujundada valikutelje ja üritavad valijaid taaskord ära lollitada. Selles teatritükis, mida hakatakse etendama, esinevad kaks olulist daami: Kaja Kallas ja Yana Toom. Nad istuvad europarlamendis ühes fraktsioonis. Sisuliselt näitlevad nad sama tragöödia erinevates vaatustes. Vabaerakond ootab riigikogu valimistelt sisulist debatti meie ühiskonna tuleviku üle, mitte isiksustekeskset vastandumist või Vene kaardiga vehkimist. Oleme kindlad, et inimesed tahavad olla õnnelikumad, riigist vähem sõltuvad ja ootavad tarku otsuseid tarkadelt valitsejatelt,” kõneleb Vabaerakonna tegevjuht.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.