Vabaerakonna uueks juhatuse liikmeks sai tuntud kirjanik

Uudised11.12.2018

Vabaerakonna juhatuse liikmeks sai erakonnast lahkunud Ants Ermi asemel kirjanik ja Heli Kirjastuse omanik Heli Künnapas. „Minu jaoks on ülimalt oluline, et Eesti perekond oleks tugev ja õnnelik. See mõte viib tegelikult kõigi teemadeni. Peame reaalselt veel rohkem toetama lastega peresid. Mitte lihtsalt raha laiali jagama, vaid tagama, et oleksid kättesaadavad vajalikud teenused: lasteaed, koolipsühholoog, mõistliku hinnaga kütus jne. Õnneliku perekonna alus on ühtsus. Nii tähendab meie hüüdlause „Terve Eesti heaks!“ minu jaoks ka seda, et Eesti perekond peab olema terviklik. Meil on võimalik ja vajalik teha majanduspoliitikas otsuseid, mis aitavad välismaal töötavad eestlased taas koju tuua ja nõndaviisi perekonnad liita,“ ütleb viie lapse ema Künnapas.

Hoolimata erakonna väiksearvulisest liikmeskonnast, on Vabaerakonnas tema sõnul professionaale erinevatest valdkondadest, nii et ka programmis on kaetud erinevad teemad. „Riigikokku pääsemiseks ongi nii minu kui iga meie erakonna liikme oluline ülesanne need head ideed ja mõtted Eesti inimesteni viis,“ on Künnapas veendunud.

Autorihüvitusfondi andmete järgi laenutati Heli Künnapase raamatuid mullu nii usinalt, et ta mahtus eelmise aasta laenutusstatistika järgi kümne kõige rohkem loetud kirjaniku sekka. Künnapas on TOP 10-s kõrvuti Erik Tohvri, Ilmar Tomuski, Aino Perviku, Andrus Kivirähki ja Indrek Harglaga.

Heli on Vabaerakonna Pärnu piirkonna juht. Aastatel 1988–2000 õppis ta Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumis. Heli omandas kõrghariduse 2004. aastal Sisekaitseakadeemias halduskorralduse erialal. Magistrikraadi omandas Künnapas 2010. aastal EELK Usuteaduse Instituudis kristliku kultuuriloo erialal.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.