Vabaerakonna uueks tegevjuhiks sai tuntud Raplamaa teraviljakasvataja

Uudised29.05.2018

Vabaerakonna juhatus kinnitas esimehe Andres Herkeli ettepanekul erakonna uueks tegevjuhiks Alar Mutli. “Sisemise terviklikkuse taastamine on tegevjuhi esmane ülesanne,” kirjeldab Mutli oma esimest tööülesannet.

“Kui me soovime ka edaspidi Eesti poliitilist maastikku mitmekesistada ja olla riigikogu erakondade nimekirjas, tuleb meil kiiresti üles leida see sisemine ühtsus, mis oli Vabaerakonnal mõned aastad tagasi,” ütles tegevjuhiks nimetatud Alar Mutli.

Ta toob välja, et fraktsioon, juhatus ja piirkonnad on süsteemi olulised osad, mis moodustavad terviku. “Kui üks kolmest mõraneb, lakkab töötamast kogu süsteem,” nendib Mutli.

Alar Mutli on olnud Vabaerakonna liige selle loomisest saadik. Ta on hariduselt agronoom ja olnud aastaid tubli teraviljakasvataja. Ta on olnud Rapla vallavanem ja kauaaegne vallavolikogu liige. 2015. aastal kogus Alar Mutli riigikogu valimistel kandideerides 995 valija toetuse.

Tegevjuht nimetati ametisse juhatuse poolt. Sinna kuuluvad Monika Haukanõmm, Kaul Nurm, Jaanus Ojangu, Jüri Adams, Vahur Kollom, Ain Ostra, Lii Ramjalg, Enn Meri, Elo Lutsepp ja Vello Väinsalu.

Vabaerakonna senine tegevjuht Märt Meesak lahkub ametist 31. mail.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.