VIDEO: Korruptsioon on lahutamatuks osaks Keskerakonna DNA-st

Uudised, Video24.05.2018

Heidame koos Ants Ermiga pilgu eelmise nädala lõpul toimunud Emajõe ketile ja räägime Ardo Ojasaluga korruptsioonist Tallinnas.

Eelmisel nädalalõpul toimus Tartus võimas rahvakogunemine, kus tuhanded inimesed moodustasid Emajõe äärde plaanitava tselluloositehase vastu ja Emajõe kaitseks inimketi. Paraku püüavad enamik erakondi tselluloositehase küsimuses inimesi lollitada, sest kardavad kaotada nende valijate hääli, kes on resoluutselt tselluloositehase Emajõe äärde rajamise vastu. Nii räägitakse uuringutest ja lausa tõrvatakse isegi Vabaerakonda, kes on tselluloositehase küsimuses ainsana võtnud üheseltmõistetava ja selgelt eitava positsiooni.

Keskerakondliku korruptsiooni osas pole küsimus selles, kas veel vaid millal taas. Vaevalt saab üks juhtum tähelepanu keskmest kaduda kui avalikkuse ette ilmub uus. Ja nii aastast aastasse. Sedapuhku jäi altkäemaksu küsimisega vahele Sõle Spordikeskuses toimetanud keskerakondlane.

Vabauudised.ee

Vabaerakonna uudised ja pressiteated on koondatud portaali vabauudised.ee. Uudised on jaotatud kategooriatesse, kasutusel on otsingufilter ja märksõnade süsteem.